CO DĚLÁME

Maximalizujeme účinek značek—Propojením strategického myšlení, neotřelých nápadů a precizního provedení vytváříme značky a komunikaci, která vyvolá u vašich klientů pozitivní odezvu. 

JAK PRACUJEME

Bez strategie ani krok—Naše zkušenosti z reklamy nás naučily zaměřovat se v brandingu především na jasnou a silnou strategii. Pro tu navrhneme vhodnou verbální a vizuální identitu, ve které se snoubí účinnost s estetikou. Výsledkem je konzistentní branding ve všech komunikačních kanálech. Jinak řečeno: v Touch Branding uplatňujeme komplexní a na médiu nezávislý přístup k tvorbě promyšlených značek.

Process

NÁŠ STYL

Nejsme továrna—Jsme malý kompaktní tým nadšených tvůrců, který podle potřeby doplňujeme ověřenými specialisty, díky čemu nabízíme široké spektrum služeb. Naši klíčoví lidé aplikují své mnohaleté zkušenosti do všech fází projektu – od prvního setkání až po finální doručení. Našim klientům tím zajišťujeme nejvyšší úroveň služeb.

Size

NÁŠ POHLED NA VĚC

Nerozlišujeme mezi disciplínami. Design, branding nebo reklama musí fungovat ruku v ruce, aby se každý prvek komunikace se stávajícím i potenciálním zákazníkem stal příležitostí propagovat vaši firmu, výrobek nebo službu. I vizitka je v našich očích miniaturním billboardem, který předává klíčové poselství vaši značky. Tímto způsobem se díváme na všechny součásti komunikace – od hlavičkového papíru po obaly produktů, od reklamní kampaně po váš web. To všechno jsou kolečka v soukolí, které jako celek při správném vyladění vytvoří jasné a působivé poselství vaší značky.

Approach
Studio

Chcete-li naplno
využít potenciál vaší
značky—get in Touch.

STUDIO
Touch Branding
Drtinova 557/8 (1. patro)
150 00 Praha 5 – Anděl
Česká republika
Ukázat na mapě

KONTAKT
Nové projekty
info@touchbranding.com
Pracovní příležitosti
jobs@touchbranding.com