Umění být vidět a slyšet

ÚVODEM

Kulturní projekty—Ve studiu Touch Branding spolupracujeme s kulturními institucemi na jejich zviditelnění a atraktivitě. Ať už se jedná o modernizaci celé značky, nebo vytvoření cílené kampaně, či efektivní využití sociálních sítí, najdeme cestu jak využít potenciál vaší značky naplno.

SLUŽBY

Značka
Strategie brandingu
Verbální identita
Vizuální identita

Komunikace
Strategie komunikace
Kampaně na podporu prodeje
Imidžové kampaně
Sociální sítě

Realizace
Marketingové materiály
Design webstránek
Obsah pro sociální sítě
Focení a natáčení
Animace

PROJEKTY Z OBLASTI KULTURY

Národní divadlo
Kampaň na předplatné

Tisková a online kampaň na předplatné Národního divadla upozorňuje na problém špatně stráveného času. Kampaň se trefila do celospolečenské nálady, kdy většina lidí profláká večer zíráním do obrazovky, aniž by si cokoli hodnotného odnesli. Národní divadlo je ideální kulturní instituce pro takové sdělení, protože může na tuto situaci poukázat a nepůsobit mravokárně. Kromě toho je sezónní předplatné ideální řešení, jak si dopředu zajistit aspoň několik večerů v roce s „kvalitním obsahem“.

Febiofest
Rebranding a kampaň

Jubilejní 25. ročník Mezinárodního filmového festivalu Praha – Febiofest se nesl v duchu oslav a do nové etapy festival vstupil s pozměněným názvem a novou vizuální identitou. Koncept identity „Nechte se unést“  symbolizuje zážitek, který se dostaví po zhlédnutí obzvlášť silného filmu. Jde o ten moment, kdy film skončí, ale divák se ještě pořád „nese“ v náladě a emocích, které u něj film vyvolal.

Bobby McFerrin
Identita a kampaň na turné

Vizuální identita a kampaň na turné Bobbyho McFerrina v České republice vychází z enigmatické fotografie Stewarta Cohena a hravé typografie, která zdůrazňuje písmena BMcF a evokuje eklektický styl umělce. Projekt zahrnoval vývoj suvenýrů a triček s kampaňovou grafikou, které se vyprodali ještě před konzertem.

Divadlo S+H
Rebranding

Ke 100. výročí Spejbla jsme připravili kompletní rebranding Divadla Spejbl a Hurvínek. Projekt jsme pojali jako šanci ukázat Spejbla jako 100 let mladého, nikoli 100 let starého. Modernizace značky Spejbl a Hurvínek má za cíl oslovit nové, mladší  publikum. Kromě modernizace loga a korporátních prvků jsme navrhli zcela nový vizuální styl, založený na osobité koláži.

Struny dětem
Identita festivalu

Struny dětem je interaktivní hudební festival pro nejmladší publikum a jejich rodiče. Děti mohou zažít rozmanitost hudebních stylů z celého světa. Tato orientace je vizuálně reprezentována jako personifikace hudebních nástrojů, které symbolizují různé kultury a národnosti. Tato identita byla tak populární, že organizátoři akce ji používali několik let. Byli jsme velmi rádi, že jsme práci v ulicích Prahy viděli tak dlouho.

Mezinárodní festival Divadlo
Identita a kampaň 2017-2020

Festival od roku 2005 v komunikaci používá slogan Fandíme divadlu a s rokem 2009 se na plakátech začali objevovat známí divadelní herci, kteří explicitně „fandili divadlu“.  Od roku 2017 jsme vizuální styl posunuli a přestali z herců dělat fotbalové fanoušky. Ve vizuálech jsme zvolili grafický přístup – původní fotky dostály výrazných retuší, zesvětlení a následně i přebarvení. Vznikla tak výrazná a barevná kampaň s unikátní zdvojednou typografií v sloganu, která nyní běží v Plzni a Praze.

Struny-2011

Struny podzimu Vizuální identita a komunikace festivalu pro 14., 15. a 16. ročník mezinárodní hudebního festival Struny podzimu, který každoročně prokopává cestu k rozšiřování hudebních obzorů.

PrazskeJaro

Pražské jaro Koncepce vizuálního stylu s názvem Vibrace. Ještě pár hodin po koncertě v nás může hudba rezonovat. Tyto hudební vibrace chceme skrze nejrůznější materiály ještě zesílit a uctít tak dílo Jiřího Koláře, autora experimentální poezie a originálních výtvarných technik.

Chocomusic-Logo

Chocomusic Benefiční projekt na podporu Konzervatoře Jana Deyla v Praze. Projekt je zaměřený na hudební vzdělávání talentovaných zrakově postižených studentů a je jedinou školou svého druhu v Evropě.

Co s vaším projektem?

Pokud řešíte jak dál s propagací vaší kulturní instituce, rádi se s vaším týmem nezávazně setkáme a poskytneme náš pohled, včetně nápadů a doporučení.

Kontakt:
Martin Marušinec

kreativní ředitel
T: 776530420
E: martin@touchbranding.com

Chcete-li naplno
využít potenciál vaší
značky—get in Touch.

STUDIO
Touch Branding
Drtinova 557/8 (1. patro)
150 00 Praha 5 – Anděl
Česká republika
Ukázat na mapě

KONTAKT
Nové projekty
info@touchbranding.com
Pracovní příležitosti
jobs@touchbranding.com